Loading...
Kurumsal2018-12-17T15:36:08+00:00

1994 yılında kurulan Som Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ltd. Şirketi, 20 yılı aşkın tecrübesi ile inşaat sektöründe çok çeşitli proje, kontrollük – müşavirlik ve taahhüt işlerine imza atmıştır.

Kuruluş tarihinden itibaren belirli bir ivme ile büyüyen SOM, yönetici ve çalışanlarının tecrübe, bilgi ve iş birikimi sayesinde yaptığı titiz çalışmaları ve memnun müşteri portföyü ile büyümeye devam etmektedir.

İnşaat sektörü ekip, ekipman ve tecrübe öğelerini içinde barındırmalıdır. Bizler tam bir ekip çalışmasını, günümüz teknolojisini ve teknik personelimizin tecrübesini birleştirerek bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Projelendirme hizmetlerimizin yanında, proje uygulamalarına teknik danışmanlık, kontrollük, şantiye yönetimi hizmetleri de sunmaktayız.

Kuruluş amacımız; insan hayatına ve çevremize duyduğumuz saygıdan ödün vermeksizin her türlü mühendislik hizmetlerini yerine getirmek, sektördeki şirket ve kuruluşlara mühendislik hizmetlerinde ortak olmak, bu konularda yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet göstermektir.

Misyonumuz; üstlendiğimiz bütün işlerimizde, günün koşullarına göre en uygun ve en ileri teknolojiyi kullanarak yarınlar için daha kaliteli, ekonomik, sağlam ve konforlu yapılarla insan yaşamının ihtiyaçlarını gidermektir.

KURUCULAR

– Mustafa KEYİF / İnşaat Mühendisi
– Olcay ANBER / İnşaat Mühendisi

YÖNETİM KADROMUZ

– Mustafa KEYİF / İnşaat Mühendisi
– Selahaddin IŞIKLI / İnşaat Mühendisi
– Olcay ANBER / İnşaat Mühendisi

DANIŞMAN KADROMUZ

– Prof. Dr. Kaya ÖZGEN / İTÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi
– Dr. Şirin AKINCI / Restoretör Yüksek Mimar
– Hüseyin YALDIZ / Mali Müşavir

FİRMA FİNANSAL BİLGİLERİ

Vergi Dairesi : Beylikdüzü Vergi Dairesi
Vergi No : 773 003 0906
Ticaret Sicil No : 322670
Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye Miktarı : 1.000.000,00 TL